Do dnešného príspevku som si vybrala veľmi jednoduchú
tému, o ktorej sa mi píše veľmi ťažko. (Asi aj
preto, lebo, ako som už spomínala, ja som veľký snílek a sny sú pre mňa
dôležité. A asi tu o nich niekedy bude viac, ako by ste chceli, ale snáď ma
nezabijete.)
Ale hlavne preto, lebo je omielaná zo všetkých strán, tak
neviem, ako sa jej chopiť a ako začať. Sedím tu pri počítači už desať
minút a nič. Akurát tieto štyri vety, kde píšem o tom, ako nič neviem
napísať. Haha. Už som si skúšala aj napísať osnovu, ale bola mi na nič. Tak to
skúsim takto.